Теелфон
067 312 41 15
Сайт
expert24.com.ua
Expert
0 поверх
з 10:00 до 21:00
Вигідно та  зручно купувати побутову техніку Ви можете в магазині «Expert».

«Expert» — це мережа магазинів сучасної техніки та електроніки, яка пропонує велику різноманітність продукції. Магазин працює в п’яти областях України: Хмельницькій, Вінницькій, Рівненській, Івано-Франківській та Львівській.

В асортименті мережі представлено гаджети, велику та дрібну побутову техніку, аксесуари, електротранспорт та гаджети для розумного будинку.

Ваш «Expert» з побутової техніки!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
0 поверх