Комп'ютерний всесвіт
0 поверх
з 10:00 до 21:00
«Комп’ютерний Всесвіт» - це сучасний магазин, що спеціалізується на продажу електроніки та пропонує товари від провідних світових брендів за прийнятними цінами.
Що про нас говорять цифри? 17 років на ринку. Понад 90 магазинів по всій території України. Десятки й сотні брендів. Кільканадцять тисяч найменувань товарів.
В асортименті у нас Ви можете знайти смартфони та персональні гаджети, ноутбуки, планшети, комп’ютери і комплектуючі для офісу. Безліч аксесуарів та супутніх товарів.
Асортимент магазину «Комп’ютерний Всесвіт» приємно здивує, а якщо чогось нема – ми залюбки замовимо й доставимо… навіть з Місяця! Можливість кредитування від 3 місяців до 3 років під 0%. Обслуговуємо швидко та вигідно.
Ми надаємо всі види сервісу - гарантійний, післягарантійний, додатковий.
Команда мережі «Комп´ютерний Всесвіт» - це dream team! Ми – за поєднання драйву, продуктивності та командної роботи! Відкривати нові можливості та магазини – ось, що ми любимо та вміємо робити!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
0 поверх