Anabel Arto
2 поверх
з 10:00 до 21:00
Anabel Arto – український бренд спідньої білизни, яка подарує тобі неймовірний комфорт, ефектний силует і відчуття свята щодня.

Наша команда професіоналів працює над створенням корсетної білизни та білизни для сну, купальників та одягу для пляжу, колготок, домашнього одягу та трикотажу для всієї родини. Ідеальна посадка бюстгальтерів та спокусливе декольте – це маленька таємниця, з якою ти просто неповторна!

Anabel Arto допоможе підкреслити твій настрій кожного дня: ніжний чи сексуальний, спокійний чи палкий, романтичний чи роковий. Але, незважаючи на вибір, наша білизна точно додасть тобі впевненості у собі.

Anabel Arto – make up для твого тіла!
Програма лояльності Anabel Arto:
Для того, щоб стати учасником програми лояльності, потрібно здійснити будь-яку покупку в магазині Anabel Arto.5% від вартості всіх неакційних товарів нараховуються на бонусний рахунок покупця з моменту досягнення суми покупок більш 1000 грн.
Накопиченими бонусами можлива оплата до 50% від вартості покупки.
1 бонус дорівнює 1 гривні.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх