Famo
2 поверх
з 10:00 до 21:00
FAMO - українська мережа одягу та аксесуарів.
Наші магазини - це місця, де дівчата стають щасливими. На сьогодні, у нас налічується близько 30 магазинів в 15 містах України, і ми продовжуємо розширюватись.
Наш асортимент налічує понад 5000 різновидів товарів. Ми завжди слідкуємо за останніми трендами, тому впевнені що у нас ви точно знайдете теплий одяг, стильні аксесуари та улюблену косметику.
FAMO - бренд, створений з любов'ю до кожної дівчини та з шаленим бажанням щодня ставати кращими для вас!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх