Атракціон віртуальної реальності XRIDE
2 поверх
з 10:00 до 21:00
Треба позбавитися негативних емоцій та депресії? Не знаєте, як відпочити? Куди повести дітей чи друзів? Атракціон віртуальної реальності XRIDE компанії @dtech.vr розпочав свою роботу в Хмельницькому!
Компанія Dtech - єдиний український бренд, що самостійно створює обладнання для розваг в сфері віртуальної реальності та пише контент до них! Наразі працює 22 філії в 15 містах України, а, також, декілька філій закордоном - в Польщі, Болгарії та Америці.
XRIDE - екстремальний атракціон, на якому ви можете дивитися запаморочливі ролики з оглядом в 360 градусів.
Він поєднує в собі останні розробки VR технологій, динамічну платформу і сучасні спецефекти, завдяки чому досягається ефект повної присутності.
Екстрим, драйв та адреналін забезпечено кожному🔥
Чекаємо на вас в ТРЦ "Оазис" на 2 поверсі✔️Досить дивитись - час відчувати!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх