Bartek
2 поверх
з 10:00 до 21:00
Взуття BARTEK  - це комфорт і здоровий розвиток дітей. Цей принцип діє в мережі вже більше 20 років. За цей час, ми здобули величезний досвід і довіру батьків і тепер працюємо, щоб зберегти цю довіру. Ми знаємо, наскільки важлива якість взуття для дитини, тому що ми теж батьки.

BARTEK  польська компанія, найбільший виробник дитячого взуття в країні і єдиний за величиною мережі в Європі у категорії взуття для дітей у віці  до 10 років. Команда, що створює взуття - професіонали своєї справи. Щодня ми розробляємо взуття, що ідеально відповідає анатомії дитячих ніг. Кожен сезон ми проводимо спеціалізовані тести незалежними інститутами, що підтверджує високу якість виробів.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх