Boys Dream
2 поверх
з 10:00 до 21:00
BoysDream – мультибрендовий магазин якісного, зручного та стильного одягу для хлопців.

У магазині BoysDream представлений одяг найкращих виробників Туреччини, Іспанії та Португалі.

Португальський бренд Tiffosi приємно здивує Вас якістю, стильним дизайном та зручністю одягу для щоденного використання чи урочистих подій.

Іспанський бренд Boboli виділить Вашу дитину серед однолітків. Якісна тканина, перевірені лекала та сучасний дизайн одягу допомагають почуватися впевнено та комфортно.

Також ми пам’ятаємо про важливість розвитку наших юних клієнтів. Тому в асортименті магазину представлені кубики Рубіка для розвитку логічного та просторового мислення. Саме так, у нас Ви можете придбати кубики Рубіка, як для початківців, так і для професіоналів.

Обравши магазин Boysream ви обираєте найкраще для своїх дітей!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх