DUNA
2 поверх
з 10:00 до 21:00
ДЮНА-ВЕСТА – лідер та єдина українська фабрика з абсолютно повним спектром панчішно-шкарпеткових виробів.
Асортиментний ряд вражає своєю різноманітністю та включає в себе  популярні моделі панчішно-шкарпеткових виробів: чоловічі, жіночі та дитячі шкарпетки, сліди , панчохи, напівпанчохи, гольфи, колготки, кальсони. В магазині можна придбати продукцію наших власних торгових марок Accent та Furia. Серія колготок ТМ Furia виготовляється із застосуванням високоякісної лайкри. ТМ Accent - це чоловічі, жіночі, дитячі вироби преміум сегменту, виготовлені із мерсеризованої бавовни та бамбукового волокна.
В магазині можна придбати якісну білизну, одяг для сну та відпочинку  ТМ DUNA для всієї сім’ї.

DUNA –це  комфорт, класика та сучасність!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх