L.i.Y.A
2 поверх
з 10:00 до 21:00
L.i.Y.A – це мережа магазинів мультибрендового дитячого взуття. Крім світових брендів у магазині можна знайти й взуття власної однойменної марки L.i.Y.A, що за короткий час свого існування здобула прихильність та симпатію батьків і діток. Кожна модель розробляється та узгоджується з лікарями-ортопедами, що робить взуття свого роду унікальним, а над дизайном працюють італійські та українські дизайнери.

Останні 2 роки, L.i.Y.A плідно співпрацює з українським дизайнером Andre Tan. У коллаборації з ним було розроблено чотири колекції, що користуються великим попитом у маленьких модниць та модників.

Завітавши в наш магазин ви отримаєте кваліфіковані поради, тож ніжки ваших діток в надійних руках!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх