LC Waikiki
2 поверх
з 10:00 до 21:00
LC Waikiki - лідер в секторі готового одягу Туреччини.

Компанія LC Waikiki була заснована у Франції в 1988, французьким дизайнером Жоржем Амуалем і його партнером. В 1997 році TEMA Group, купила  LC Waikiki і з того моменту це турецька компанія. Сьогодні в світі відкрито 956 магазинів LC Waikiki, в Україні – 31 магазин.

В магазинах є широкий вибір жіночого, чоловічого, дитячого одягу та одягу для вагітних жінок і немовлят. Також представлений одяг всіх стилів та фасонів: спортивний, класичний, вечірній, діловий та повсякденний. В LC Waikiki використовуються лише нові технології, натуральні матеріали та барвники.

Компанія проводить близько 4.500 екологічних тестів кожен день в лабораторіях, щоб перевірити безпеку товару і відсутність шкідливих хімічних речовин, які можуть бути присутніми в одязі та аксесуарах.

LC Waikiki дотримується гасла «Кожен заслуговує добре одягатися» та пропонує клієнтам якісний, стильний та доступними за цінами одяг.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх