Merezhka
2 поверх
з 10:00 до 21:00
MEREZHKA – це мережа магазинів сучасного українського одягу, яка працює з 2017 року. Тут представлений величезний вибір вишитого одягу для чоловіків, жінок і дітей. Більшість речей власного виробництва, виконані у техніці машинної вишивки, тому й ціни приємні. Також співпрацюємо з українськими виробниками вишиванок.

Вишиванка – це тренд XXI століття. Це стильне і сучасне доповнення образу, що підкреслить вишуканий смак та підійде як для урочистих події, так і для щоденного носіння.

Жіночі вишиванки, чоловічі вишиті сорочки, дитячі сукні та сорочки з вишивкою настільки оригінальні й новомодні, що не можливо відірвати від них очей.

У магазині представлено багато стильних і яскравих аксесуарів, що вдало доповнять образ. Ми підібрали найкращі сумочки з українськими принтами та вишивкою для жінок і дітей, ніжні обідки для волосся ручної роботи, справжні намиста-корали, стильні пояси під вишиванку.

Заходьте на другий поверх ТРЦ «Оазис» та обирайте прекрасні вишиванки для всієї сім’ї!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх