MULTIPLEX
2 поверх
з 10:00 до 21:00
Багатозальний кінотеатр "Мультиплекс" запрошує подивитися найкращі новинки вітчизняного та зарубіжного кіно. Кожен зал у "Мультиплекс" відрізняється оригінальним дизайном, великим розміром екрану та приміщення.

У "Мультиплекс" ви завжди отримаєте приємні враження від перегляду фільмів у форматі 3D, і також зможете придбати в наших барах різноманітні напої, закуски і поп-корн для максимального задоволення під час перегляду кінострічки.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх