Paoletti
2 поверх
з 10:00 до 21:00
"Paoletty" - це один з відоміших брендів жіночого "fashion" взуття в Україні. "Paoletty" було засновано в Туреччині в 1996 році, а на сьогодні - це одна з найбільших і динамічно розвиваючихся виробників жіночого взуття.

Бренд пропонує виключно жіноче взуття, що відрізняється яскравими кольорами і незвичайними формами. Взуття "Paoletti" покликане вносити яскравість в сірі будні і різноманітність у стандартні образи. У магазині є жіноче взуття на всі випадки життя - повсякденні туфлі, мокасини, святкові босоніжки, чоботи - зимові, весняні та демісезонні.

"Paoletty" працює на ринку України з 1996 року, ставши за цей час впізнаваною і популярною серед прихильників модного, комфортного і якісного взуття.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх