Sport City
2 поверх
з 10:00 до 21:00
SPORT CITY - національний мультибрендовий ритейлер одягу, взуття та аксесуарів для активного відпочинку та спорту. Компанія була заснована у 2001 р. Мережа магазинів працює в багатьох містах України.
Широкий асортимент постійно поповнюється новою продукцією всесвітньо відомих торгових марок: Adidas, Reebok, Nike, Puma, Under Armour, Evoids, Columbia, Jack Wolfskin, Merrell, Skechers, CAT, Arena, Radder і ін.
Ми просуваємо цінності занять спортом і здорового способу життя, сприяємо покращенню здоров'я нації і якості життя наших клієнтів.
Прагнемо надихати людей досягати нових перемог і вершин.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх