Sport City
2 поверх
з 10:00 до 21:00
SPORT CITY - національна мережа спортивних мультибрендових магазинів одягу, взуття та аксесуарів для активного відпочинку та спорту.
Компанія SPORT CITY була заснована в 2001 р. І входить до ТОП-3 національних спортивних мереж України. Більш ніж 20-річна історія SPORT CITY - це більше 35 магазинів в 29 містах. Щороку магазини мережі відвідує понад 2 мільйони клієнтів. Наразі SPORT CITY активно розвиває свій бізнес в Україні, відкриваючи нові роздрібні магазини та розширюючи свою присутність через онлайн-канал на sportcity.ua.
Широкий асортимент постійно поповнюється новою продукцією всесвітньо відомих торгових марок: Adidas, Asics, Nike, Puma, Under Armour, Columbia, Jack Wolfskin, Skechers, The North Face, Arena, 47 Brand, New Balance, Radder, Evoids і ін. SPORT CITY виступає гідом серед світових брендів і модних тенденцій в сфері спортивного та повсякденного одягу, взуття і аксесуарів. SPORT CITY активно популяризує цінності здорового способу життя, відданості спорту та активного відпочинку. Також прагне надихати людей досягати нових перемог і вершин, як в спорті, так і в житті.
Обирай краще для себе!

Сайт: https://sportcity.ua/ua/
Сторінка Facebook: https://www.facebook.com/sportcity.ua.sportcity.ukraine/
Сторінка Instagram: https://www.instagram.com/sportcityua/

   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх