Staff
2 поверх
з 10:00 до 21:00
Ми - це STAFF - український молождіжний бренд одягу для хлопців. Ми відчинені та працюємо для того, щоб ви, активні та стильні, мали змогу поповнювати свій гардероб якісно пошитими, гарними та зручними в повсякденні дизайнерськими речами.

Основні напрями роботи STAFF - випуск кежуал одягу. От тільки створюємо ми її оригінальною, доводячи, що і в повсякденні, домашніх умовах, під час пробіжки в парку чи вечірнього походу в магазин, існує можливість виглядати цікаво та стильно.

Casual від СТАФФ повністю особливий, поєднуючи у собі елементи street-style і urban-style. Наш одяг зручний і вільний, підкреслює невимушеність образу та відображає молодіжний бунтарський дух, вміщається в рамки великого міста та водночас виділяє з натовпу, а також дуже бажає стати вашим.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх