Urban Planet
2 поверх
з 10:00 до 21:00
"Urban Planet Streetwear" - це стильний молодіжний одяг та аксесуари.

Бренд стежить за сучасними трендами і слідує найактуальнішим тенденціям в світі вуличної моди. Щосезону на світ зʼявляються нові колекції, які кардинально відрізняються від речей інших українських виробників.

Всі речі, що випускаються під брендом "Urban Planet Streetwear", несуть в собі максимум комфорту для покупців. Для цього виробник використовує найсучаснішу і надійну фурнітуру та приділяє особливу увагу деталям. Бренд не стоїть на місці, постійно рухається, розвивається і покращує якість своїх товарів.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх