Ягуар
2 поверх
з 10:00 до 21:00
Переважає думка, що чоловіки не надто уважні до свого гардеробу, адже головними їх вимогами  до одягу є комфортність, універсальність та практичність. Однак у чоловіків також присутнє непереборне бажання подобатись жінкам, тому грамотний вибір одягу це далеко не останній елемент  запоруки підвищеної жіночої уваги.  У сучасному світі чоловіки вміють одягатись та дотримуються модних тенденцій. Тому мережа «Ягуар» пропонує своїм покупцям втілення чоловічої елегантності - одяг провідних європейських брендів, таких як Eduard Dressler, Bugatti, Gardeur ,Carl Gross, Eterna, Olymp, Roy Robson.

В наших магазинах ви зможете підібрати різноманітні класичні або яскраво оригінальні аксесуари, такі, як краватки, запонки, ремені, шпильки до краватки і т.д. Вони беззаперечно доповнять або ж підкреслять Ваш стиль та образ.

Мережа магазинів «Ягуар» сприймає чоловічу частину людства виключно, як витончених шанувальників моди. Ми намагаємось підтримати в чоловіках прагнення  виглядати бездоганно за будь-яких життєвих обставин, тому робимо все, щоб Ви залишились приємно здивовані шопінгом.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
2 поверх