Goldi
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Саме в магазині «Goldi Льонокомбінат» ви знайдете широкий асортимент актуальних та ексклюзивних товарів за доступними цінами.

В Goldi ви придбаєте одяг для всієї родини – у нас представлений жіночий, чоловічий та дитячий одяг різних розмірів, фасонів та кольорів. А ціни та якість вас обов’язково порадують!

Виробництво одягу ТМ Льонокомбінат розміщено у м. Рівне, але географія продажів поширюється по всій території України. Весь одяг виробляється на сучасному обладнанні, з використанням тільки натурального трикотажу, який підходить для будь-якої фігури, є практичним та не потребує особливого догляду.

Всі моделі, створені нашими дизайнерами, відповідають актуальним тенденціям моди та сподобаються навіть найвибагливішим покупцям.

Будьте неперевершені разом з Goldi Льонокомбінат!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ

Діючі акції

Emoji fire
діє з 01.07 до 30.07
Доставка на вибраний час за 1 грн.
Emoji gift
діє з 01.07 до 30.07
100 грн. тримай за Email. Тільки для нових підписників
Emiji
діє з 01.07 до 30.07
До -40% знижки на Comfy Kids.
Emoji
діє з 01.07 до 30.07
До -20% на автокрісла, візочки, транспорт, аксесуари, меблі для дітей
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх