Inzhir+
1 поверх
з 10:00 до 21:00
INZHIR+ - перевірений магазин сухофруктів, цукатів, горіхів, насіння тощо. У нас ви знайдете широкий асортимент продукції високої якості.
Горіхи – це цінний поживний продукт, дуже важливий для здоров'я. Вчені встановили, що будь-який вид їстівних горіхів – це повноцінне джерело рослинних білків, поліненасичених жирів, амінокислот і мікроелементів. Волоський горіх, кешью, фундук, мигдаль, макадамія, фісташки та інші види горіхів володіють унікальними властивостями і відмінними смаковими якостями. Їх можна вживати в їжу самостійно, а також використовувати для приготування різноманітних страв. Сухофрукти і цукати – це натуральні солодощі, що також несуть велику користь для нашого здоров'я. На відміну від кондитерських виробів, в них немає консервантів, жирів, барвників і шкідливих речовин.

Ізюм, курага, інжир, чорнослив містять в собі велику кількість вітамінів.
Регулярне вживання в їжу сухофруктів зміцнює імунітет, нормалізує функцію шлунково-кишкового тракту, насичує організм повільними вуглеводами, забезпечує його великим запасом енергії.
На відміну від цукру, вживання в їжу сухофруктів не викликає стрибка інсуліну.

Купуючи горіхи та сухофрукт, ви обираєте здоровий спосіб життя, красу та довголіття!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх