Jasmine
1 поверх
з 10:00 до 21:00
JASMINE – це трендова жіноча білизна за привабливими цінами, яка виробляється в Україні з кращих європейських тканин від провідних виробників Італії, Іспанії, Латвії та Швейцарії.

Дизайнери компанії JASMINE LINGERIE створюють колекції, що відповідають останнім трендам світової fashion-індустрії та втілюють в реальність найзаповітніші бажання всіх модниць світу.

Жіноча білизна JASMINE – це поєднання справжньої магії і трендових конструкцій, що реалізується в широкий асортимент стильної й комфортної жіночої білизни, піжам і домашнього одягу.

Жіноча білизна українського бренду JASMINE - це, перш за все, унікальна якість, трендові колекції та комфортні моделі.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ

Діючі акції

Emoji fire
діє з 01.07 до 30.07
Доставка на вибраний час за 1 грн.
Emoji gift
діє з 01.07 до 30.07
100 грн. тримай за Email. Тільки для нових підписників
Emiji
діє з 01.07 до 30.07
До -40% знижки на Comfy Kids.
Emoji
діє з 01.07 до 30.07
До -20% на автокрісла, візочки, транспорт, аксесуари, меблі для дітей
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх