Люксоптика
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Люксоптика - це понад 100 магазинів в Україні. В оптиках надається повний комплекс послуг: діагностика зору, підбір засобів корекції (окуляри або м'які контактні лінзи), виготовлення / ремонт окулярів, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

В оптиках представлений широкий вибір оправ і сонцезахисних окулярів відомих світових брендів:
для молоді: Carerra, Ray-ban, Guess, Max & Co, Police, Marc by Marc Jacobs;
для тих, хто цінує стиль і вишуканість: Chopard, Dior, Max Mara, Vogue;
для тих, хто стежить за останніми модними новинками: Dolce & Gabbana, Prada, Marc Jacobs;
для любителів класики і високої якості: Rodenstock, Porsche Design, Gucci, E.Zegna;
стильні, якісні бренди за доступною ціною: Exo, Sunderson, Casta, Best.

Весь товар, який представлений в мережі Люксоптика, є оригінальним і відповідає всім необхідним стандартам якості і має відповідні документи.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх