Оптика Люксор
1 поверх
з 10:00 до 21:00
"Оптика Люксор" - це найбільша мережа салонів оптики Західної України. Вже 12 років ми надаємо професійні послуги по підбору та виготовленню окулярів. В мережі салонів Оптика Люксор ви завжди зможете підібрати найкращий для себе варіант стильної та функціональної оправи. Постійне оновлення асортименту, відслідковування модних трендів та консультація кваліфікованих співробітників - це три складові, що стануть для вас запорукою вибору оправи, яка дійсно Вам пасуватиме, стане доповненням вашого образу.

Для Вас кожного дня в магазині працює лікар-офтальмолог, який підбере для Вас оптимальну корекцію, випише рецепт та проконсультує. По виписаному рецепту та підібраній оправі майстер-оптики в найкоротші терміни виготовить окуляри, які будуть не вимушеним засобом корекції, а найулюбленішою частиною вашого іміджу.
Чекаємо на Вас!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх