Prego
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Магазин брендового взуття Prego — один з фірмових бутиків мережі. Кожен сезон — лінію колекцій Prego розробляють більше десяти дизайнерських бюро. Цей підхід дозволяє зробити колекцію максимально різноманітною і насиченою.

Взуття Prego виготовляється на фабриках оснащених сучасними системами контролю якості та безпеки, які є невід'ємною частиною кожної колекції бренду.

Prego — стиль в кожній деталі!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх