Сільпо
1 поверх
з 8:00 до 23:00
«Сільпо» — це українська мережа гіпермаркетів. В наших магазинах ви відзначите для себе зручність розташування товарів і акуратність торгових залів. Приємні посмішки співробітників, високий рівень їх професіоналізму і ввічливе поводження з покупцями формують комфортну атмосферу в магазинах нашої мережі.

Ми дбаємо про ваше здоров'я, служба контролю якості «Сільпо» ретельно відстежує терміни придатності продукції і постійно спостерігає за тим, щоб прилавки були наповнені тільки свіжими продуктами. В наших магазинах є спеціалізовані секції здорового харчування, продукції власного виробництва та імпорту.

Ми співпрацюємо з величезною кількістю постачальників, що дозволяє нам запропонувати вам десятки тисяч найменувань товарів. У нас ви легко знайдете не тільки звичні й улюблені продукти, а й справжню екзотику, щоб порадувати своїх близьких незвичайними стравами різних кухонь світу.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ

Діючі акції

Emoji fire
діє з 01.07 до 30.07
Доставка на вибраний час за 1 грн.
Emoji gift
діє з 01.07 до 30.07
100 грн. тримай за Email. Тільки для нових підписників
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх