Sinsay
1 поверх
з 10:00 до 21:00
SiNSAY  - це бренд для завзятих, експресивних дівчат з характером, які сміливо слідують найактуальнішим трендам в моді. Нові проекти SiNSAY girls дають можливість відважно експериментувати з модою і підкреслювати свою небанальну особистість. Безсумнівно перевага бренду полягає в демократичних цінах, які роблять моду для юної жіночої  та чоловічої аудиторії більш доступною. Магазин Sinsay в ТРЦ «Оазис» пропонує широкий асортимент таких товарів для жінок, чоловіків та дітей:

- Одяг
- Взуття
- Аксесуари
- Білизна
- Косметика декоративна
- Косметика для догляду за шкірою
- Парфуми
- Іграшки для дітей.

Лінійки одягу, представлені в магазині Sinsay, можуть задовольнити смаки активних та незалежних, сміливих та рішучих людей, які обирають повсякденний стиль за розумними цінами. Для тих, хто бажає створити атмосферу затишку в оселі представлено товари для дому:

- Для вітальні
- Для спальні
- Для дитячої кімнати
- Для ванної кімнати
- Для кухні та їдальні.

Доповніть вашу оселю стильними аксесуарами разом з Sinsay.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ

Діючі акції

Emoji fire
діє з 01.07 до 30.07
Доставка на вибраний час за 1 грн.
Emoji gift
діє з 01.07 до 30.07
100 грн. тримай за Email. Тільки для нових підписників
Emiji
діє з 01.07 до 30.07
До -40% знижки на Comfy Kids.
Emoji
діє з 01.07 до 30.07
До -20% на автокрісла, візочки, транспорт, аксесуари, меблі для дітей
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх