Solmar
1 поверх
з 10:00 до 21:00
«SOLMAR - це бренд, який створений на безумовній любові до людей, до своєї справи і свого продукту».

Одяг від SOLMAR настільки універсальний, що пасуватиме жінкам усіх вікових категорій, кожна з яких матиме чудовий вигляд, як на романтичному побаченні, так і в офісі чи на прогулянці.

У нас ви знайдете усе, що необхідно для створення свого базового гардеробу: джинси, кофтинки, боді, джемпери, гольфи і багато іншого. Широка палітра кольорів та демократичні ціни дозволять змінювати свій образ щодня, а команда консультантів допоможе кожній знайти свій неповторний стиль.

Завітайте до нас та станьте нашою #SOLMARgirl.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх