Sportcenter Puma
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Sportcenter – магазин модного спортивного одягу, взуття та аксесуарів TM PUMA.

Азарт до життя, активна життєва позиція, прагнення висловити свою індивідуальність, відкритість всьому новому – це стиль і світогляд PUMA.

Магазин Sportcenter пропонує більше, ніж стиль великих стадіонів. Це мода міських вулиць, клубних вечірок, веселих заміських поїздок і найбільш нерозважливих авантюр.

Багаторічна історія спортивної переваги бренду PUMA змішана з запалом і прагненням у майбутнє, технологічний дизайн – з ретро, спорт – з модою.

Sportcenter з'єднує кращі творчі ідеї зі світу спорту, моди, музики і стилю життя. Це біг вранці, йога, фантастичні стрибки на велосипеді і високошвидкісні автогонки.

На сьогодні Puma – це модний бренд, який має однаковий успіх як професійному екіпіруванні, так і молодіжному стилі життя.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх