Instagram
@stimma_official
Сайт
www.stimma.com.ua
STIMMA
1 поверх
з 10:00 до 21:00
STIMMA – це український бренд жіночого одягу, який має власне швейне виробництво та мережу магазинів по всій Україні.

▪️ Усі колекції в магазині представлені капсулами, одяг з яких завжди гармонійно поєднується між собою.
▪️ Вони  розроблені у різних стилістичних напрямках: від спортивного до стилю кежуал, від ділового до більш жіночного та романтичного.
▪️ Щотижня у магазині відбувається оновлення.
▪️ Бренд виготовляє близько 1000 нових моделей одягу в рік.

Може здатися, що ти зовсім нічого не знаєш про те, хто така Stimma. Але насправді багато що поєднує її із тобою. Вона любить бути стильною та особливою. Бути тією, яка розповідає про себе мовою одягу. Вже понад 10 років, Stimma вивчає світові тренди та адаптує їх під твій смак. Вона та, хто купує речі усвідомлено. Підбирає одяг капсулами, у яких все гармонійно поєднується. Stimma допоможе знайти модні рішення на перетині краси та зручності, адже як і ти, намагається щодня встигнути все, але залишатися при цьому жіночною та впевненою у собі. Stimma крокує в ногу зі світом, тому разом з тобою підхоплює екотренди. Вона вже давно перейшла до «розумного» гардеробу і залюбки навчить тебе, як правильно створити власний. Stimma - це наче подруга, надійна, розумна та стильна. Вона знає, як зробити шопінг легким та ефективним. Вбереже тебе від небажаної покупки. Допоможе правильно поєднати кольори, стилі та модні тренди. Будь зі мною, слідкуй за мною, адже між подругами не може бути ніяких секретів. Більше жодних неактуальних речей у твоєму гардеробі!” Наш слоган: «Stimma - це моє!», адже ми прагнемо, щоб кожна дівчина мала у своєму гардеробі річ від Stimma під будь-яку подію свого життя. А демократичні ціни дозволяють їй завжди залишатися на верхівці модної хвилі.Чекаємо вас у магазині Stimma, в ТРЦ «Оазис», на 1 поверсі!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ

Діючі акції

Emoji
діє з 01.07 до 30.07
Доставка на вибраний час за 1 грн.
Emoji gift
діє з 01.07 до 30.07
100 грн. тримай за Email. Тільки для нових підписників
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх