Техноїжак
1 поверх
з 10:00 до 21:00
«Техно Їжак» – міжнародна група компаній, експерт в області гаджетів і аксесуарів. Почавши свою історію в 2011 році з однієї торгової точки у Харкові, ми виросли в міжнародну роздрібну мережу з більш ніж 100 магазинів.

Ми любимо сучасні гаджети і розбираємося в тенденціях розвитку технологій. Кожен з нас шалено радий щодня знайомити наших клієнтів з чимось новим і захоплюючим. З тим, що буде приносити користь і зробить життя трохи яскравішим і щасливішим. Ми не просто продаємо техніку і аксесуари, ми слідуємо нашій Місії – покращуємо повсякденне життя кожного. І робимо це з щирою посмішкою і любов'ю.

Твій, на інших не схожий, «Техно Їжак».
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх