Укрзолото
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Компанія «Укрзолото» відома на ювелірному ринку України з 1998 року. За ці десятиліття відбулося багато змін, але бренд, як і раніше, залишається в статусі національного улюбленця.

«Укрзолото» — створено для тебе!

По всій Україні — більше сотні магазинів «Укрзолото». В асортименті Компанії понад 50 тисяч ювелірних виробів:
- золоті і срібні вироби;
- дорогоцінні і напівдорогоцінні вставки;
- класичні прикраси і трендові моделі;
- оригінальні тематичні колекції;
- ексклюзивні та базові повсякденні ювелірні аксесуари.

Місія «Укрзолото» — зробити ювелірний шопінг комфортним і приємним настільки, щоб стати для клієнта наступним місцем дорогоцінної покупки, коли треба буде знову порадувати близьку людину або себе.
Бренд знає, як відобразити найбільш важливі і цінні моменти в особливих сюрпризах для другої половинки чи рідних людей. Кожна радісна емоція і посмішка — цінніша за золото для співробітників Компанії!
«Укрзолото» — це можливість вибрати всі ювелірні сюрпризи в єдиному місці, зберігаючи час для більш важливих миттєвостей із найближчими людьми. Завдяки широкому каталогу кожен клієнт може знайти ювелірний примірник з будь-якого приводу: подарунок на хрестини, весілля, день народження, народження дитини, новорічні свята чи 8 Березня або для інших приємних календарних та особистих подій.
«Укрзолото» — це важлива, цінна частина особистих історій щастя і перемог, у яких національний бренд грає одну з головних ролей.

«Укрзолото» — вибір прикрас, який вражає
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх