Віденська кава
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Для створення кавових напоїв ми варимо добірне зерно у професійній кавомашині, так як славимося високою якістю продуктів та їх свіжістю. У вас є можливість спробувати не тільки класичні варіанти приготування кави, але і рецептури нашого власного виробництва!

Якщо ви любите чай, то здивуєтеся різноманітності представленої лінійки цього напою. Це не тільки чорний і зелений сорт, а й трав'яний - м'ятний, лікувальний улун (оолонг), з натуральними фруктами і ягодами, який користується особливою популярністю у відвідувачів.

А яблучний пиріг, чізкейк, еклери і відмінна порція смачного морозива з шоколадним, карамельним топінгом або фруктовим пюре доповнять аромат нашого чаю.
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх