Ябко
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Кращий магазин техніки Apple та аксесуарів - це ЯБКО!
Той самий відділ, де придбати iPhone, MacBook, iPad, Apple Watch легко і просто.

Ябко - магазин електроніки та техніки Apple, де ви отримаєте офіційну гарантію від виробника та безкоштовну доставку, у разі замовлення. У нас завжди діють акції, знижки та розпродажі, а ще - Ви будете приємно здивовані лояльною ціновою політикою, бонусними програмами, наявністю подарункових карт та великим спектром додаткових послуг.

У нас Ви зможете придбати будь-які моделі техніки Apple за різними характеристиками та кольоровою гамою.

Також ми здійснюємо сервісне обслуговування усіх видів техніки Apple, використовуючи виключно оригінальні запчастини від виробника.

Широкий асортимент і доступні ціни на оригінальну продукцію Apple дають Вам можливість обрати для себе новий iPhone або ж кастомний MacBook. Аксесуари у нас теж на будь-який смак: оригінальний Silicone Case, захисне скло та плівка, чохол-батарея чи павербaнк - кожен знайде щось корисне для себе.

Аби підкреслити Ваш індивідуальний стиль - доможемо підібрати годинник Apple Watch.Ми не обмежуємось лише новою техікою, маємо в наявності вживану техніку в ідеальному стані. А додаткова гарантія від магазину поширюється не лише на нові пристрої, а й на вживану техніку.

Окрім того, ми забезпечуємо безкоштовну діагностику пристроїв, якісний сервіс та професійний ремонт.

За технікою Apple - лише у Ябко!
   Перейти до мапи ТРЦ
COMFY
1 поверх
з 10:00 до 21:00
Телефон
0 800 303 505
Сайт
comfy.ua
COMFY — мережа інноваційних товарів та високотехнологічних рішень. Розвиваючи найефективнішу та динамічну роздрібну мережу, мі пропонуємо блискучий сервіс кожному клієнту. Ми слідкуємо за трендами технологій та завжди відкриті до змін, які диктує прогрес.

Саме тому COMFY постійно тестує нові рішення, змінює формат магазинів та задає вектор розвитку для всього роздрібного ринку. З нами ви можете бути впевнені, що зробили кращий вибір.

Магазин «LTB» здатний задовольнити бажання навіть найвибагливішого покупця! Ми пропонуємо нашим покупцям різноманітний вибір моделей джинсів та повсякденного одягу. Молоді шанувальники марки оцінять вигідне співвідношення ціни та якості.
   Перейти до мапи ТРЦ
Оазис
Мапа ТРЦ «Оазис»
1 поверх